Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Status propisa

Na snazi

Prikazana Verzija

Nema dostupnih verzija

Opšte Informacije

DonosilacNarodna skupština Republike Srbije

Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Strana 67

Tabelarni deo člana 4.

RazdeoGlavaProgramFunkcijaProgramska
aktivnost/

Projekat
Ekonomska
klasifikacija
OPISInicijalna
aproprijacija
Tekuća
aprorijacija
IzvršenjeRashodi i izdaci
iz

konsolidovanih

izveštaja
Ukupno
kol.10+11
% izvršenja (10:9) / konsolidovanih sredstava (12:9)
1234567891011121314
421Stalni troškovi9,345,00010,078,0008,864,5848,864,58488.088.0
422Troškovi putovanja170,000170,000167,350167,35098.498.4
423Usluge po ugovoru2,194,0002,194,0002,110,9882,110,98896.296.2
424Specijalizovane usluge100,000300,000254,000254,00084.784.7
425Tekuće popravke i održavanje700,000515,000395,925395,92576.976.9
426Materijal1,680,0001,674,0001,387,6701,387,67082.982.9
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate40,00040,00016,85116,85142.142.1
512Mašine i oprema90,000
60.19RASINSKI UPRAVNI OKRUG22,372,00021,951,00020,563,48620,563,48693.793.7
Izvori finansiranja za glavu 60.19
01Opšti prihodi i primanja budžeta22,372,00021,951,00020,563,48620,563,48693.793.7
0606Podrška radu organa javne uprave22,372,00021,951,00020,563,48620,563,48693.793.7
130Opšte usluge22,372,00021,951,00020,563,48620,563,48693.793.7
0028Stručni i operativni poslovi Rasinskog upravnog okruga22,372,00021,951,00020,563,48620,563,48693.793.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)11,417,00011,117,00010,929,80610,929,80698.398.3
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,730,0001,730,0001,655,8661,655,86695.795.7
414Socijalna davanja zaposlenima737,000667,000408,153408,15361.261.2
415Naknade troškova za zaposlene720,000650,000444,120444,12068.368.3
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi25,00025,00018,00018,00072.072.0
421Stalni troškovi4,124,0004,535,0004,515,6544,515,65499.699.6
422Troškovi putovanja150,000118,00080,10080,10067.967.9
423Usluge po ugovoru719,000559,000304,689304,68954.554.5
424Specijalizovane usluge40,00040,00040,00040,000100.0100.0
425Tekuće popravke i održavanje900,000900,000841,503841,50393.593.5
426Materijal1,550,0001,350,0001,170,4741,170,47486.786.7
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate30,00030,00016,38116,38154.654.6
512Mašine i oprema230,000230,000138,740138,74060.360.3
60.20NIŠAVSKI UPRAVNI OKRUG41,308,00041,836,53239,955,24839,955,24895.595.5
Izvori finansiranja za glavu 60.20
01Opšti prihodi i primanja budžeta41,308,00041,335,00039,453,71639,453,71695.495.4
05Donacije od inostranih zemalja460,102460,102460,102100.0100.0
15Neutrošena sredstva donacija, pomoći i transfera iz ranijih godina41,43041,43041,430100.0100.0
0606Podrška radu organa javne uprave41,308,00041,836,53239,955,24839,955,24895.595.5
130Opšte usluge41,308,00041,836,53239,955,24839,955,24895.595.5
0029Stručni i operativni poslovi Nišavskog upravnog okruga41,308,00041,836,53239,955,24839,955,24895.595.5
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)20,209,00021,009,00020,757,05820,757,05898.898.8
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca3,062,0003,184,0003,145,8373,145,83798.898.8
414Socijalna davanja zaposlenima1,055,0001,055,000599,414599,41456.856.8
415Naknade troškova za zaposlene700,000700,000582,187582,18783.283.2
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,120,0001,120,0001,036,2341,036,23492.592.5
421Stalni troškovi7,610,0007,610,0007,189,0787,189,07894.594.5
422Troškovi putovanja100,000200,000191,043191,04395.595.5
423Usluge po ugovoru3,610,0004,001,5723,636,8293,636,82990.990.9
425Tekuće popravke i održavanje1,285,0001,305,0001,203,3451,203,34592.292.2
426Materijal2,421,0001,629,9601,600,1681,600,16898.298.2
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate34,00020,00014,05414,05470.370.3
483Novčane kazne i penali po rešenju sudova1,0001,000
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema100,000
60.21TOPLIČKI UPRAVNI OKRUG25,386,00024,616,00020,730,97020,730,97084.284.2
Izvori finansiranja za glavu 60.21
01Opšti prihodi i primanja budžeta25,386,00024,616,00020,730,97020,730,97084.284.2
0606Podrška radu organa javne uprave25,386,00024,616,00020,730,97020,730,97084.284.2
130Opšte usluge25,386,00024,616,00020,730,97020,730,97084.284.2
0030Stručni i operativni poslovi Topličkog upravnog okruga25,386,00024,616,00020,730,97020,730,97084.284.2
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)9,185,0009,335,0009,287,4409,287,44099.599.5
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,392,0001,422,0001,407,0471,407,04798.998.9
413Naknade u naturi27,00027,000
414Socijalna davanja zaposlenima230,000230,000127,077127,07755.355.3
415Naknade troškova za zaposlene590,000675,000612,568612,56890.890.8
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi600,000665,000661,804661,80499.599.5
421Stalni troškovi2,550,0002,370,0001,516,3591,516,35964.064.0
422Troškovi putovanja500,000200,000
423Usluge po ugovoru2,130,0002,130,0001,658,0021,658,00277.877.8
425Tekuće popravke i održavanje1,000,0001,000,000625,260625,26062.562.5
426Materijal2,450,0002,166,000960,168960,16844.344.3
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate50,00015,0006,8026,80245.345.3
483Novčane kazne i penali po rešenju sudova4,281,0003,980,0003,637,5503,637,55091.491.4
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema400,000400,000230,892230,89257.757.7
60.22PIROTSKI UPRAVNI OKRUG21,826,00021,438,00018,521,03618,521,03686.486.4
Izvori finansiranja za glavu 60.22
01Opšti prihodi i primanja budžeta21,826,00021,438,00018,521,03618,521,03686.486.4
0606Podrška radu organa javne uprave21,826,00021,438,00018,521,03618,521,03686.486.4
130Opšte usluge21,826,00021,438,00018,521,03618,521,03686.486.4
0031Stručni i operativni poslovi Pirotskog upravnog okruga21,826,00021,438,00018,521,03618,521,03686.486.4
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,187,00010,187,0008,707,7568,707,75685.585.5
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,544,0001,544,0001,319,2251,319,22585.485.4
413Naknade u naturi20,00020,00015,00015,00075.075.0
414Socijalna davanja zaposlenima49,000110,00098,00098,00089.189.1
415Naknade troškova za zaposlene276,000276,000274,680274,68099.599.5
421Stalni troškovi6,200,0005,407,0004,564,5874,564,58784.484.4
422Troškovi putovanja100,000155,000152,626152,62698.598.5
423Usluge po ugovoru399,000740,000573,020573,02077.477.4
425Tekuće popravke i održavanje1,300,0001,170,0001,015,7061,015,70686.886.8
426Materijal1,400,0001,129,0001,117,7371,117,73799.099.0
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate50,00050,00035,66035,66071.371.3
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema300,000649,000647,039647,03999.799.7
60.23JABLANIČKI UPRAVNI OKRUG18,693,00019,140,00018,009,99818,009,99894.194.1
Izvori finansiranja za glavu 60.23
01Opšti prihodi i primanja budžeta18,693,00019,140,00018,009,99818,009,99894.194.1
0606Podrška radu organa javne uprave18,693,00019,140,00018,009,99818,009,99894.194.1
130Opšte usluge18,693,00019,140,00018,009,99818,009,99894.194.1
0032Stručni i operativni poslovi Jablaničkog upravnog okruga18,693,00019,140,00018,009,99818,009,99894.194.1
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,492,0009,142,0008,550,8108,550,81093.593.5
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,287,0001,407,0001,295,4481,295,44892.192.1
413Naknade u naturi40,00040,00028,00028,00070.070.0
414Socijalna davanja zaposlenima50,000200,00094,00094,00047.047.0
415Naknade troškova za zaposlene422,000380,000290,763290,76376.576.5
421Stalni troškovi5,227,0005,227,0005,222,5865,222,58699.999.9
422Troškovi putovanja180,00077,00041,27041,27053.653.6
423Usluge po ugovoru730,000680,000644,913644,91394.894.8
425Tekuće popravke i održavanje800,000950,000949,460949,46099.999.9
426Materijal1,150,000908,000892,748892,74898.398.3
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate35,00010,000
512Mašine i oprema280,000119,000
60.24PČINjSKI UPRAVNI OKRUG16,397,00016,096,00014,946,18914,946,18992.992.9
Izvori finansiranja za glavu 60.24
01Opšti prihodi i primanja budžeta16,397,00016,096,00014,946,18914,946,18992.992.9
0606Podrška radu organa javne uprave16,397,00016,096,00014,946,18914,946,18992.992.9
130Opšte usluge16,397,00016,096,00014,946,18914,946,18992.992.9
0033Stručni i operativni poslovi Pčinjskog upravnog okruga16,397,00016,096,00014,946,18914,946,18992.992.9
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,421,0008,581,0008,473,8858,473,88598.898.8
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,276,0001,306,0001,283,7931,283,79398.398.3
413Naknade u naturi30,00030,00014,07714,07746.946.9
414Socijalna davanja zaposlenima493,000493,00020,00020,0004.14.1
415Naknade troškova za zaposlene300,000300,000222,218222,21874.174.1
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,0001,000
421Stalni troškovi2,750,0002,750,0002,721,8672,721,86799.099.0
422Troškovi putovanja124,000124,00075,20075,20060.660.6
423Usluge po ugovoru700,000550,000465,582465,58284.784.7
425Tekuće popravke i održavanje900,000750,000495,067495,06766.066.0
426Materijal1,400,0001,209,0001,174,5001,174,50097.197.1
483Novčane kazne i penali po rešenju sudova1,0001,000
512Mašine i oprema1,0001,000
60.25KOSOVSKI UPRAVNI OKRUG22,512,00022,449,00022,154,35522,154,35598.798.7
Izvori finansiranja za glavu 60.25
01Opšti prihodi i primanja budžeta22,512,00022,449,00022,154,35522,154,35598.798.7
0606Podrška radu organa javne uprave22,512,00022,449,00022,154,35522,154,35598.798.7
130Opšte usluge22,512,00022,449,00022,154,35522,154,35598.798.7
0034Stručni i operativni poslovi Kosovskog upravnog okruga22,512,00022,449,00022,154,35522,154,35598.798.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)13,688,00013,965,00013,887,01613,887,01699.499.4
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca2,074,0002,117,0002,103,8832,103,88399.499.4