Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Status propisa

Na snazi

Prikazana Verzija

Nema dostupnih verzija

Opšte Informacije

DonosilacNarodna skupština Republike Srbije

Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Strana 65

Tabelarni deo člana 4.

RazdeoGlavaProgramFunkcijaProgramska
aktivnost/

Projekat
Ekonomska
klasifikacija
OPISInicijalna
aproprijacija
Tekuća
aprorijacija
IzvršenjeRashodi i izdaci
iz

konsolidovanih

izveštaja
Ukupno
kol.10+11
% izvršenja (10:9) / konsolidovanih sredstava (12:9)
1234567891011121314
422Troškovi putovanja350,000470,000469,960469,960100.0100.0
423Usluge po ugovoru2,216,0001,794,0001,779,4011,779,40199.299.2
424Specijalizovane usluge200,000200,000198,300198,30099.299.2
425Tekuće popravke i održavanje300,000300,000298,675298,67599.699.6
426Materijal2,030,0001,850,0001,844,9631,844,96399.799.7
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate60,00060,0006,0326,03210.110.1
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,000111,000108,565108,56597.897.8
512Mašine i oprema300,000300,000291,999291,99997.397.3
60.5ZAPADNOBAČKI UPRAVNI OKRUG23,510,00022,860,00021,719,32121,719,32195.095.0
Izvori finansiranja za glavu 60.5
01Opšti prihodi i primanja budžeta23,510,00022,860,00021,719,32121,719,32195.095.0
0606Podrška radu organa javne uprave23,510,00022,860,00021,719,32121,719,32195.095.0
130Opšte usluge23,510,00022,860,00021,719,32121,719,32195.095.0
0014Stručni i operativni poslovi Zapadno-bačkog upravnog okruga23,510,00022,860,00021,719,32121,719,32195.095.0
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)9,878,0009,878,0009,816,0229,816,02299.499.4
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,497,0001,497,0001,487,1271,487,12799.399.3
413Naknade u naturi50,00050,00050,00050,000100.0100.0
414Socijalna davanja zaposlenima300,000300,000
415Naknade troškova za zaposlene420,000420,000267,179267,17963.663.6
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi400,000400,000359,201359,20189.889.8
421Stalni troškovi4,715,0004,960,0004,956,4284,956,42899.999.9
422Troškovi putovanja150,000150,000139,176139,17692.892.8
423Usluge po ugovoru1,049,0001,049,0001,048,8741,048,874100.0100.0
425Tekuće popravke i održavanje2,550,0001,900,0001,846,7841,846,78497.297.2
426Materijal1,800,0001,620,0001,143,3471,143,34770.670.6
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate50,00050,00022,16622,16644.344.3
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema650,000585,000583,016583,01699.799.7
60.6SREMSKI UPRAVNI OKRUG18,278,00017,862,00016,166,24816,166,24890.590.5
Izvori finansiranja za glavu 60.6
01Opšti prihodi i primanja budžeta18,278,00017,862,00016,166,24816,166,24890.590.5
0606Podrška radu organa javne uprave18,278,00017,862,00016,166,24816,166,24890.590.5
130Opšte usluge18,278,00017,862,00016,166,24816,166,24890.590.5
0015Stručni i operativni poslovi Sremskog upravnog okruga18,278,00017,862,00016,166,24816,166,24890.590.5
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,947,0009,325,0009,290,7929,290,79299.699.6
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,356,0001,416,0001,407,5551,407,55599.499.4
413Naknade u naturi70,00070,00042,23142,23160.360.3
414Socijalna davanja zaposlenima473,000473,000
415Naknade troškova za zaposlene350,000350,000288,844288,84482.582.5
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,0001,000
421Stalni troškovi4,132,0003,719,0002,719,6122,719,61273.173.1
422Troškovi putovanja200,000200,000199,200199,20099.699.6
423Usluge po ugovoru663,000663,000631,697631,69795.395.3
424Specijalizovane usluge1,0001,000
425Tekuće popravke i održavanje374,000434,000433,662433,66299.999.9
426Materijal1,300,000796,000768,197768,19796.596.5
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate10,00013,00012,55212,55296.696.6
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema400,000400,000371,908371,90893.093.0
60.7JUŽNOBAČKI UPRAVNI OKRUG34,674,00034,067,00033,365,99433,365,99497.997.9
Izvori finansiranja za glavu 60.7
01Opšti prihodi i primanja budžeta34,674,00034,067,00033,365,99433,365,99497.997.9
0606Podrška radu organa javne uprave34,674,00034,067,00033,365,99433,365,99497.997.9
130Opšte usluge34,674,00034,067,00033,365,99433,365,99497.997.9
0016Stručni i operativni poslovi Južno-bačkog upravnog okruga34,674,00034,067,00033,365,99433,365,99497.997.9
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)20,360,00019,475,00019,155,16419,155,16498.498.4
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca3,085,0002,954,0002,902,0072,902,00798.298.2
413Naknade u naturi60,00060,00056,00056,00093.393.3
414Socijalna davanja zaposlenima1,000204,000202,641202,64199.399.3
415Naknade troškova za zaposlene861,000775,000631,825631,82581.581.5
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,000317,000315,205315,20599.499.4
421Stalni troškovi7,938,0007,856,0007,768,4157,768,41598.998.9
422Troškovi putovanja30,00030,00028,20028,20094.094.0
423Usluge po ugovoru1,042,000789,000761,045761,04596.596.5
425Tekuće popravke i održavanje137,000137,000105,767105,76777.277.2
426Materijal908,0001,041,0001,017,9471,017,94797.897.8
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa109,000107,841107,84198.998.9
512Mašine i oprema251,000320,000313,938313,93898.198.1
60.8MAČVANSKI UPRAVNI OKRUG19,131,00018,801,00017,662,72117,662,72193.993.9
Izvori finansiranja za glavu 60.8
01Opšti prihodi i primanja budžeta19,131,00018,801,00017,662,72117,662,72193.993.9
0606Podrška radu organa javne uprave19,131,00018,801,00017,662,72117,662,72193.993.9
130Opšte usluge19,131,00018,801,00017,662,72117,662,72193.993.9
0017Stručni i operativni poslovi Mačvanskog upravnog okruga19,131,00018,801,00017,662,72117,662,72193.993.9
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,930,00010,930,00010,851,84610,851,84699.399.3
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,656,0001,656,0001,631,3121,631,31298.598.5
414Socijalna davanja zaposlenima93,000335,000274,357274,35781.981.9
415Naknade troškova za zaposlene820,000750,000641,431641,43185.585.5
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,00071,00033,00033,00046.546.5
421Stalni troškovi3,675,0003,265,0002,495,2572,495,25776.476.4
422Troškovi putovanja120,000120,000119,460119,46099.699.6
423Usluge po ugovoru430,000502,000500,539500,53999.799.7
425Tekuće popravke i održavanje100,000100,00092,00092,00092.092.0
426Materijal1,165,0001,030,0001,017,2471,017,24798.898.8
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate40,00040,0006,2726,27215.715.7
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema100,0001,000
60.9KOLUBARSKI UPRAVNI OKRUG30,093,00029,239,00028,439,88528,439,88597.397.3
Izvori finansiranja za glavu 60.9
01Opšti prihodi i primanja budžeta30,093,00029,239,00028,439,88528,439,88597.397.3
0606Podrška radu organa javne uprave30,093,00029,239,00028,439,88528,439,88597.397.3
130Opšte usluge30,093,00029,239,00028,439,88528,439,88597.397.3
0018Stručni i operativni poslovi Kolubarskog upravnog okruga30,093,00029,239,00028,439,88528,439,88597.397.3
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)12,592,00011,892,00011,738,18111,738,18198.798.7
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,908,0001,838,0001,778,3351,778,33596.896.8
413Naknade u naturi10,00010,0009,0009,00090.090.0
414Socijalna davanja zaposlenima690,000630,000554,937554,93788.188.1
415Naknade troškova za zaposlene385,000445,000409,422409,42292.092.0
421Stalni troškovi3,600,0003,450,0003,383,4283,383,42898.198.1
422Troškovi putovanja180,000180,00076,70476,70442.642.6
423Usluge po ugovoru6,647,0007,787,0007,577,4257,577,42597.397.3
424Specijalizovane usluge1,0001,000
425Tekuće popravke i održavanje2,100,0001,330,0001,328,4861,328,48699.999.9
426Materijal1,750,0001,446,0001,397,5561,397,55696.696.6
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate30,00030,00018,13118,13160.460.4
512Mašine i oprema200,000200,000168,281168,28184.184.1
60.10PODUNAVSKI UPRAVNI OKRUG16,674,00016,560,00016,265,55716,265,55798.298.2
Izvori finansiranja za glavu 60.10
01Opšti prihodi i primanja budžeta16,674,00016,560,00016,265,55716,265,55798.298.2
0606Podrška radu organa javne uprave16,674,00016,560,00016,265,55716,265,55798.298.2
130Opšte usluge16,674,00016,560,00016,265,55716,265,55798.298.2
0019Stručni i operativni poslovi Podunavskog upravnog okruga16,674,00016,560,00016,265,55716,265,55798.298.2
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)6,714,0007,014,0006,908,7226,908,72298.598.5
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,018,0001,068,0001,046,6711,046,67198.098.0
413Naknade u naturi20,00020,00019,95019,95099.899.8
414Socijalna davanja zaposlenima480,000480,000477,663477,66399.599.5
415Naknade troškova za zaposlene530,000530,000404,839404,83976.476.4
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi100,000380,000379,710379,71099.999.9
421Stalni troškovi4,841,0004,361,0004,356,3384,356,33899.999.9
422Troškovi putovanja20,00020,000
423Usluge po ugovoru1,419,0001,540,0001,537,8831,537,88399.999.9
425Tekuće popravke i održavanje385,000231,000228,019228,01998.798.7
426Materijal946,000792,000791,762791,762100.0100.0
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema200,000123,000114,000114,00092.792.7
60.11BRANIČEVSKI UPRAVNI OKRUG19,038,00018,685,00018,606,24518,606,24599.699.6
Izvori finansiranja za glavu 60.11
01Opšti prihodi i primanja budžeta19,038,00018,685,00018,606,24518,606,24599.699.6
0606Podrška radu organa javne uprave19,038,00018,685,00018,606,24518,606,24599.699.6
130Opšte usluge19,038,00018,685,00018,606,24518,606,24599.699.6
0020Stručni i operativni poslovi Braničevskog upravnog okruga19,038,00018,685,00018,606,24518,606,24599.699.6
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,548,00010,548,00010,537,30310,537,30399.999.9
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,598,0001,598,0001,596,4011,596,40199.999.9
413Naknade u naturi85,00085,00070,35070,35082.882.8