Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Status propisa

Na snazi

Prikazana Verzija

Nema dostupnih verzija

Opšte Informacije

DonosilacNarodna skupština Republike Srbije

Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Strana 66

Tabelarni deo člana 4.

RazdeoGlavaProgramFunkcijaProgramska
aktivnost/

Projekat
Ekonomska
klasifikacija
OPISInicijalna
aproprijacija
Tekuća
aprorijacija
IzvršenjeRashodi i izdaci
iz

konsolidovanih

izveštaja
Ukupno
kol.10+11
% izvršenja (10:9) / konsolidovanih sredstava (12:9)
1234567891011121314
414Socijalna davanja zaposlenima300,000298,000297,860297,860100.0100.0
415Naknade troškova za zaposlene468,000468,000467,800467,800100.0100.0
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi276,000275,587275,58799.999.9
421Stalni troškovi2,551,0002,491,0002,489,9752,489,975100.0100.0
422Troškovi putovanja20,00020,00016,00016,00080.080.0
423Usluge po ugovoru550,000509,000508,394508,39499.999.9
425Tekuće popravke i održavanje690,000650,000649,345649,34599.999.9
426Materijal1,900,0001,546,0001,542,6011,542,60199.899.8
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate28,00026,0008,4408,44032.532.5
512Mašine i oprema300,000170,000146,190146,19086.086.0
60.12ŠUMADIJSKI UPRAVNI OKRUG24,630,00025,062,00022,991,87322,991,87391.791.7
Izvori finansiranja za glavu 60.12
01Opšti prihodi i primanja budžeta24,630,00025,062,00022,991,87322,991,87391.791.7
0606Podrška radu organa javne uprave24,630,00025,062,00022,991,87322,991,87391.791.7
130Opšte usluge24,630,00025,062,00022,991,87322,991,87391.791.7
0021Stručni i operativni poslovi Šumadijskog upravnog okruga24,630,00025,062,00022,991,87322,991,87391.791.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)12,833,00013,633,00013,433,11813,433,11898.598.5
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,945,0002,065,0002,035,1182,035,11898.698.6
413Naknade u naturi35,00035,000
414Socijalna davanja zaposlenima352,000352,000301,894301,89485.885.8
415Naknade troškova za zaposlene500,000499,000266,206266,20653.353.3
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi646,000647,000646,788646,788100.0100.0
421Stalni troškovi4,400,0004,400,0003,928,2763,928,27689.389.3
422Troškovi putovanja130,000130,00079,04079,04060.860.8
423Usluge po ugovoru1,331,0001,281,0001,007,0491,007,04978.678.6
425Tekuće popravke i održavanje170,000170,00087,36087,36051.451.4
426Materijal1,870,0001,820,0001,186,1431,186,14365.265.2
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate30,00030,00020,88220,88269.669.6
512Mašine i oprema388,000
60.13POMORAVSKI UPRAVNI OKRUG31,767,00030,680,00030,008,20430,008,20497.897.8
Izvori finansiranja za glavu 60.13
01Opšti prihodi i primanja budžeta31,767,00030,680,00030,008,20430,008,20497.897.8
0606Podrška radu organa javne uprave31,767,00030,680,00030,008,20430,008,20497.897.8
130Opšte usluge31,767,00030,680,00030,008,20430,008,20497.897.8
0022Stručni i operativni poslovi Pomoravskog upravnog okruga31,767,00030,680,00030,008,20430,008,20497.897.8
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,993,00010,993,00010,892,43610,892,43699.199.1
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,666,0001,666,0001,650,2041,650,20499.199.1
414Socijalna davanja zaposlenima455,000410,000
415Naknade troškova za zaposlene290,000261,000164,054164,05462.962.9
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi10,00010,0003,0003,00030.030.0
421Stalni troškovi10,200,0008,749,0008,731,4318,731,43199.899.8
422Troškovi putovanja210,000410,000408,900408,90099.799.7
423Usluge po ugovoru5,418,0006,389,0006,388,4006,388,400100.0100.0
425Tekuće popravke i održavanje800,000648,000627,663627,66396.996.9
426Materijal1,610,0001,066,0001,065,8171,065,817100.0100.0
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate15,00015,00013,51213,51290.190.1
512Mašine i oprema100,00063,00062,78862,78899.799.7
60.14BORSKI UPRAVNI OKRUG20,082,00019,487,00016,768,55516,768,55586.086.0
Izvori finansiranja za glavu 60.14
01Opšti prihodi i primanja budžeta20,082,00019,487,00016,768,55516,768,55586.086.0
0606Podrška radu organa javne uprave20,082,00019,487,00016,768,55516,768,55586.086.0
130Opšte usluge20,082,00019,487,00016,768,55516,768,55586.086.0
0023Stručni i operativni poslovi Borskog upravnog okruga20,082,00019,487,00016,768,55516,768,55586.086.0
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,155,0008,155,0007,568,7927,568,79292.892.8
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,236,0001,236,0001,146,6721,146,67292.892.8
413Naknade u naturi1,0001,000
414Socijalna davanja zaposlenima2,0002,000
415Naknade troškova za zaposlene585,000585,000402,101402,10168.768.7
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,0001,000
421Stalni troškovi3,050,0003,650,0003,133,9013,133,90185.985.9
422Troškovi putovanja150,000150,00073,00073,00048.748.7
423Usluge po ugovoru3,500,0003,150,0002,636,7072,636,70783.783.7
425Tekuće popravke i održavanje500,000197,000171,062171,06286.886.8
426Materijal2,500,0002,250,0001,619,0051,619,00572.072.0
444Prateći troškovi zaduživanja50,00050,0006506501.31.3
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate52,00052,00016,66616,66632.132.1
512Mašine i oprema300,0008,000
60.15ZAJEČARSKI UPRAVNI OKRUG21,768,00021,108,00019,561,61819,561,61892.792.7
Izvori finansiranja za glavu 60.15
01Opšti prihodi i primanja budžeta21,768,00021,108,00019,561,61819,561,61892.792.7
0606Podrška radu organa javne uprave21,768,00021,108,00019,561,61819,561,61892.792.7
130Opšte usluge21,768,00021,108,00019,561,61819,561,61892.792.7
0024Stručni i operativni poslovi Zaječarskog upravnog okruga21,768,00021,108,00019,561,61819,561,61892.792.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,310,0008,660,0008,597,9698,597,96999.399.3
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,259,0001,339,0001,302,5921,302,59297.397.3
413Naknade u naturi60,00060,00040,00040,00066.766.7
414Socijalna davanja zaposlenima801,000721,000210,995210,99529.329.3
415Naknade troškova za zaposlene185,000185,000133,300133,30072.172.1
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,0001,000
421Stalni troškovi7,150,0006,650,0006,167,1546,167,15492.792.7
422Troškovi putovanja110,000110,00061,64261,64256.056.0
423Usluge po ugovoru1,231,0001,138,0001,118,2731,118,27398.398.3
425Tekuće popravke i održavanje500,000500,000498,923498,92399.899.8
426Materijal2,050,0001,713,0001,403,2971,403,29781.981.9
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate6,0003,000
512Mašine i oprema105,00028,00027,47127,47198.198.1
60.16ZLATIBORSKI UPRAVNI OKRUG47,684,00046,067,00039,877,58539,877,58586.686.6
Izvori finansiranja za glavu 60.16
01Opšti prihodi i primanja budžeta47,684,00046,067,00039,877,58539,877,58586.686.6
0606Podrška radu organa javne uprave47,684,00046,067,00039,877,58539,877,58586.686.6
130Opšte usluge47,684,00046,067,00039,877,58539,877,58586.686.6
0025Stručni i operativni poslovi Zlatiborskog upravnog okruga47,684,00046,067,00039,877,58539,877,58586.686.6
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)19,862,00019,770,00017,420,14617,420,14688.188.1
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca3,009,0003,009,0002,639,1522,639,15287.787.7
414Socijalna davanja zaposlenima624,000624,000623,087623,08799.999.9
415Naknade troškova za zaposlene610,000610,000563,018563,01892.392.3
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi400,000492,000491,900491,900100.0100.0
421Stalni troškovi16,737,00015,566,00012,975,66712,975,66783.483.4
422Troškovi putovanja256,000239,000199,804199,80483.683.6
423Usluge po ugovoru2,586,0002,405,0001,870,1351,870,13577.877.8
424Specijalizovane usluge221,000206,000204,700204,70099.499.4
425Tekuće popravke i održavanje500,000465,000448,475448,47596.496.4
426Materijal2,616,0002,436,0002,198,8262,198,82690.390.3
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate13,00012,00010,18210,18284.984.9
512Mašine i oprema250,000233,000232,493232,49399.899.8
60.17MORAVIČKI UPRAVNI OKRUG28,251,00027,356,00025,047,92825,047,92891.691.6
Izvori finansiranja za glavu 60.17
01Opšti prihodi i primanja budžeta28,251,00027,356,00025,047,92825,047,92891.691.6
0606Podrška radu organa javne uprave28,251,00027,356,00025,047,92825,047,92891.691.6
130Opšte usluge28,251,00027,356,00025,047,92825,047,92891.691.6
0026Stručni i operativni poslovi Moravičkog upravnog okruga28,251,00027,356,00025,047,92825,047,92891.691.6
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,335,00010,335,00010,042,33610,042,33697.297.2
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,566,0001,566,0001,521,4141,521,41497.297.2
414Socijalna davanja zaposlenima352,000734,000596,894596,89481.381.3
415Naknade troškova za zaposlene486,000486,000414,211414,21185.285.2
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi300,000450,000437,379437,37997.297.2
421Stalni troškovi8,182,0007,948,0007,938,5067,938,50699.999.9
422Troškovi putovanja350,000350,000176,300176,30050.450.4
423Usluge po ugovoru2,130,0001,872,0001,819,7591,819,75997.297.2
425Tekuće popravke i održavanje700,000640,000603,610603,61094.394.3
426Materijal2,000,0001,700,0001,484,9611,484,96187.487.4
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate50,00050,00012,55812,55825.125.1
512Mašine i oprema1,800,0001,225,000
60.18RAŠKI UPRAVNI OKRUG30,538,00029,696,00026,462,63526,462,63589.189.1
Izvori finansiranja za glavu 60.18
01Opšti prihodi i primanja budžeta30,538,00029,696,00026,462,63526,462,63589.189.1
0606Podrška radu organa javne uprave30,538,00029,696,00026,462,63526,462,63589.189.1
130Opšte usluge30,538,00029,696,00026,462,63526,462,63589.189.1
0027Stručni i operativni poslovi Raškog upravnog okruga30,538,00029,696,00026,462,63526,462,63589.189.1
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)13,427,00012,127,00010,930,93110,930,93190.190.1
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca2,035,0001,835,0001,656,0361,656,03690.290.2
414Socijalna davanja zaposlenima142,000142,000140,000140,00098.698.6
415Naknade troškova za zaposlene400,000400,000318,033318,03379.579.5
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi215,000221,000220,268220,26899.799.7