Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Status propisa

Na snazi

Prikazana Verzija

Nema dostupnih verzija

Opšte Informacije

DonosilacNarodna skupština Republike Srbije

Zakon o završnom računu budžeta Republike Srbije za 2025. godinu

Strana 64

Tabelarni deo člana 4.

RazdeoGlavaProgramFunkcijaProgramska
aktivnost/

Projekat
Ekonomska
klasifikacija
OPISInicijalna
aproprijacija
Tekuća
aprorijacija
IzvršenjeRashodi i izdaci
iz

konsolidovanih

izveštaja
Ukupno
kol.10+11
% izvršenja (10:9) / konsolidovanih sredstava (12:9)
1234567891011121314
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate96,00096,00051,19651,19653.353.3
483Novčane kazne i penali po rešenju sudova3,0005,503,0005,454,9275,454,92799.199.1
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa3,0003,000
512Mašine i oprema1,698,000148,000147,304147,30499.599.5
515Nematerijalna imovina5,00012,00012,00012,000100.0100.0
REPUBLIČKA AGENCIJA ZA MIRNO REŠAVANjE RADNIH
58SPOROVA32,194,00032,144,00032,048,21932,048,21999.799.7
Izvori finansiranja za razdeo 58
01Opšti prihodi i primanja budžeta32,194,00032,144,00032,048,21932,048,21999.799.7
0802Uređenje sistema rada i radno-pravnih odnosa32,194,00032,144,00032,048,21932,048,21999.799.7
410Opšti ekonomski i komercijalni poslovi i poslovi po pitanju rada32,194,00032,144,00032,048,21932,048,21999.799.7
0011Mirno rešavanje radnih sporova32,194,00032,144,00032,048,21932,048,21999.799.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)16,890,00017,460,00017,457,75817,457,758100.0100.0
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca2,559,0002,646,0002,644,8502,644,850100.0100.0
413Naknade u naturi1,0001,000
414Socijalna davanja zaposlenima3,00099,00098,53498,53499.599.5
415Naknade troškova za zaposlene304,000304,000302,666302,66699.699.6
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi455,000455,000452,536452,53699.599.5
421Stalni troškovi1,455,0001,455,0001,443,6711,443,67199.299.2
422Troškovi putovanja600,000600,000597,065597,06599.599.5
423Usluge po ugovoru8,673,0007,870,0007,834,4717,834,47199.599.5
424Specijalizovane usluge250,000250,000219,100219,10087.687.6
425Tekuće popravke i održavanje1,0001,000
426Materijal700,000700,000698,097698,09799.799.7
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate2,0002,000
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa1,0001,000
512Mašine i oprema300,000300,000299,470299,47099.899.8
59UPRAVA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE REPUBLIČKIH ORGANA5,400,718,0005,668,212,0005,582,802,2285,582,802,22898.598.5
Izvori finansiranja za razdeo 59
01Opšti prihodi i primanja budžeta5,400,718,0005,668,212,0005,582,802,2285,582,802,22898.598.5
0606Podrška radu organa javne uprave5,400,718,0005,668,212,0005,582,802,2285,582,802,22898.598.5
130Opšte usluge5,400,718,0005,668,212,0005,582,802,2285,582,802,22898.598.5
0007Održavanje objekata i opreme, nabavka opreme i materijala1,342,308,0001,299,538,0001,245,208,9171,245,208,91795.895.8
425Tekuće popravke i održavanje268,402,000257,402,000257,332,717257,332,717100.0100.0
426Materijal841,329,000830,259,000830,211,102830,211,102100.0100.0
511Zgrade i građevinski objekti136,026,000117,026,00065,723,93565,723,93556.256.2
512Mašine i oprema96,550,00094,550,00091,666,66291,666,66297.097.0
514Kultivisana imovina1,000301,000274,500274,50091.291.2
0008Informaciono-komunikacione, opšte i specijalizovane usluge861,120,000815,510,000793,339,838793,339,83897.397.3
421Stalni troškovi784,390,000744,300,000742,929,537742,929,53799.899.8
423Usluge po ugovoru56,060,00050,540,00033,723,62933,723,62966.766.7
424Specijalizovane usluge15,270,00015,270,00013,877,87213,877,87290.990.9
515Nematerijalna imovina5,400,0005,400,0002,808,8002,808,80052.052.0
0009Administracija i upravljanje3,197,290,0003,553,164,0003,544,253,4743,544,253,47499.799.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)1,306,707,0001,315,007,0001,314,351,3161,314,351,316100.0100.0
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca197,990,000199,290,000199,127,905199,127,90599.999.9
413Naknade u naturi2,300,0002,300,0002,065,5092,065,50989.889.8
414Socijalna davanja zaposlenima13,101,00015,101,00014,938,48114,938,48198.998.9
415Naknade troškova za zaposlene30,307,00028,807,00028,434,46628,434,46698.798.7
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi15,808,00016,008,00015,938,17515,938,17599.699.6
421Stalni troškovi1,592,637,0001,776,117,0001,773,912,6041,773,912,60499.999.9
422Troškovi putovanja4,400,0003,960,0003,850,3973,850,39797.297.2
423Usluge po ugovoru26,340,00024,340,00023,375,53723,375,53796.096.0
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate3,000,0003,000,0001,025,5981,025,59834.234.2
483Novčane kazne i penali po rešenju sudova2,000,0004,239,0002,411,4102,411,41056.956.9
485Naknada štete za povrede ili štetu nanetu od strane državnih organa2,000,000164,295,000164,171,204164,171,20499.999.9
515Nematerijalna imovina700,000700,000650,872650,87293.093.0
60UPRAVNI OKRUZI676,756,000665,176,532619,301,770619,301,77093.193.1
Izvori finansiranja za razdeo 60
01Opšti prihodi i primanja budžeta676,756,000664,675,000618,800,238618,800,23893.193.1
05Donacije od inostranih zemalja460,102460,102460,102100.0100.0
15Neutrošena sredstva donacija, pomoći i transfera iz ranijih godina41,43041,43041,430100.0100.0
60.1SEVERNOBAČKI UPRAVNI OKRUG24,890,00024,063,00022,828,18022,828,18094.994.9
Izvori finansiranja za glavu 60.1
01Opšti prihodi i primanja budžeta24,890,00024,063,00022,828,18022,828,18094.994.9
0606Podrška radu organa javne uprave24,890,00024,063,00022,828,18022,828,18094.994.9
130Opšte usluge24,890,00024,063,00022,828,18022,828,18094.994.9
0010Stručni i operativni poslovi Severno-bačkog upravnog okruga24,890,00024,063,00022,828,18022,828,18094.994.9
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)8,890,0008,890,0008,731,6578,731,65798.298.2
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,347,0001,347,0001,322,8461,322,84698.298.2
413Naknade u naturi100,000100,00078,00078,00078.078.0
414Socijalna davanja zaposlenima121,000121,000112,238112,23892.892.8
415Naknade troškova za zaposlene370,000370,000246,410246,41066.666.6
421Stalni troškovi9,525,0009,115,0009,115,0009,115,000100.0100.0
422Troškovi putovanja141,000141,00098,18098,18069.669.6
423Usluge po ugovoru2,930,0002,513,0002,259,7322,259,73289.989.9
425Tekuće popravke i održavanje100,000100,00041,34741,34741.341.3
426Materijal1,265,0001,265,000750,972750,97259.459.4
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate1,0001,000
512Mašine i oprema100,000100,00071,79871,79871.871.8
60.2SREDNjOBANATSKI UPRAVNI OKRUG20,756,00020,305,00016,605,59616,605,59681.881.8
Izvori finansiranja za glavu 60.2
01Opšti prihodi i primanja budžeta20,756,00020,305,00016,605,59616,605,59681.881.8
0606Podrška radu organa javne uprave20,756,00020,305,00016,605,59616,605,59681.881.8
130Opšte usluge20,756,00020,305,00016,605,59616,605,59681.881.8
0011Stručni i operativni poslovi Srednje-banatskog upravnog okruga20,756,00020,305,00016,605,59616,605,59681.881.8
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)9,149,0009,546,0009,481,6939,481,69399.399.3
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,386,0001,489,0001,436,4761,436,47696.596.5
413Naknade u naturi20,00020,00014,07714,07770.470.4
414Socijalna davanja zaposlenima382,000344,000301,894301,89487.887.8
415Naknade troškova za zaposlene500,000450,000329,834329,83473.373.3
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi1,000471,000467,900467,90099.399.3
421Stalni troškovi4,750,0004,032,0002,498,8902,498,89062.062.0
422Troškovi putovanja50,00050,0003,0003,0006.06.0
423Usluge po ugovoru1,505,0001,355,0001,219,2601,219,26090.090.0
424Specijalizovane usluge1,0001,000
425Tekuće popravke i održavanje700,000700,000435,960435,96062.362.3
426Materijal1,850,0001,665,000408,810408,81024.624.6
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate62,00062,0007,8027,80212.612.6
512Mašine i oprema400,000120,000
60.3SEVERNOBANATSKI UPRAVNI OKRUG21,881,00020,584,00018,874,43718,874,43791.791.7
Izvori finansiranja za glavu 60.3
01Opšti prihodi i primanja budžeta21,881,00020,584,00018,874,43718,874,43791.791.7
0606Podrška radu organa javne uprave21,881,00020,584,00018,874,43718,874,43791.791.7
130Opšte usluge21,881,00020,584,00018,874,43718,874,43791.791.7
0012Stručni i operativni poslovi Severno-banatskog upravnog okruga21,881,00020,584,00018,874,43718,874,43791.791.7
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)10,281,00010,401,00010,356,81410,356,81499.699.6
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,558,0001,578,0001,569,0571,569,05799.499.4
414Socijalna davanja zaposlenima42,00042,000
415Naknade troškova za zaposlene270,000285,000274,262274,26296.296.2
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi247,000474,000473,900473,900100.0100.0
421Stalni troškovi3,934,0003,532,0003,372,7923,372,79295.595.5
422Troškovi putovanja200,000195,000157,821157,82180.980.9
423Usluge po ugovoru940,000948,000872,702872,70292.192.1
424Specijalizovane usluge190,000130,000127,520127,52098.198.1
425Tekuće popravke i održavanje2,670,0001,668,000405,862405,86224.324.3
426Materijal1,345,0001,127,0001,092,6151,092,61596.996.9
444Prateći troškovi zaduživanja15,00015,0001,5551,55510.410.4
482Porezi, obavezne takse, kazne, penali i kamate38,00038,00019,94619,94652.552.5
512Mašine i oprema150,000150,000149,591149,59199.799.7
515Nematerijalna imovina1,0001,000
60.4JUŽNOBANATSKI UPRAVNI OKRUG23,363,00022,881,00022,758,77622,758,77699.599.5
Izvori finansiranja za glavu 60.4
01Opšti prihodi i primanja budžeta23,363,00022,881,00022,758,77622,758,77699.599.5
0606Podrška radu organa javne uprave23,363,00022,881,00022,758,77622,758,77699.599.5
130Opšte usluge23,363,00022,881,00022,758,77622,758,77699.599.5
0013Stručni i operativni poslovi Južno-banatskog upravnog okruga23,363,00022,881,00022,758,77622,758,77699.599.5
411Plate, dodaci i naknade zaposlenih (zarade)12,091,00012,017,00012,016,36912,016,369100.0100.0
412Socijalni doprinosi na teret poslodavca1,832,0001,832,0001,820,4801,820,48099.499.4
413Naknade u naturi60,00060,00056,00056,00093.393.3
414Socijalna davanja zaposlenima2,0002,000
415Naknade troškova za zaposlene1,000,0001,062,0001,047,2781,047,27898.698.6
416Nagrade zaposlenima i ostali posebni rashodi201,000213,000211,268211,26899.299.2
421Stalni troškovi2,720,0002,610,0002,609,4862,609,486100.0100.0